Titles you rated
Reply 1988Rated ★ 4.0
Witch's RomanceRated ★ 3.0
The King Dae JoyoungRated ★ 4.0
Paradise RanchRated ★ 1.0
Prince HoursRated ★ 3.0
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Lee San, Wind in the PalaceRated ★ 4.0
All My Love For YouRated ★ 3.0
Gu Family BookRated ★ 2.5
Hur JunRated ★ 5.0
History of a SalarymanRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 4.5
Money's WarfareRated ★ 4.5
IljimaeRated ★ 4.0
My PrincessRated ★ 2.5
Hwang Jin YiRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 4.5
Kill Me, Heal MeRated ★ 3.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.0
Dream High 2Rated ★ 1.0