Titles you rated
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 5.0
High School MusicalRated ★ 3.5
577 ProjectRated ★ 2.0
OculusRated ★ 2.5
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.5
The CatRated ★ 3.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Ghost SweepersRated ★ 1.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 3.0
AnnabelleRated ★ 2.5
Dracula UntoldRated ★ 2.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Ode to My FatherRated ★ 4.5
Mr. Magorium's Wonder EmporiumRated ★ 4.5
It's a Boy Girl ThingRated ★ 1.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
CoralineRated ★ 4.0
Monster HouseRated ★ 4.0
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
Killer ToonRated ★ 1.0