Movies
Ratings
1115
Captain MarvelRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 4.5
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The NegotiationRated ★ 2.5
Feng ShuiRated ★ 3.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 3.5
RampantRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.5
The HandmaidenRated ★ 3.5
VenomRated ★ 4.0
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
Ralph Breaks the InternetRated ★ 3.0
UpgradeRated ★ 4.0
The Secret Life of PetsRated ★ 3.5