Movies
Ratings
867
Far and AwayRated ★ 3.5
The Ring TwoRated ★ 3.0
Chinese ZodiacRated ★ 2.0
Kick OffRated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.5
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
FuryRated ★ 3.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 2.5
The Other ManRated ★ 4.0
Red Vacance Black Wedding 2Rated ★ 3.0
Universal Soldier: Day of ReckoningRated ★ 2.0
Fire with FireRated ★ 2.0
He Got GameRated ★ 2.0
DoghouseRated ★ 2.5
The Suspect: Muroi ShinjiRated ★ 3.0
Pola XRated ★ 2.5
Mesrine: Killer InstinctRated ★ 2.5