Titles you rated
Lights OutRated ★ 2.5
ElysiumRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.0
Night at the Museum: Secret of the TombRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 3.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The Classified FileRated ★ 3.5
VeteranRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 3.5
American UltraRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
The Exclusive: Beat the Devil's TattooRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Finding DoryRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
The PriestsRated ★ 3.0