Movies
Ratings
183
I Am MotherRated ★ 3.5
Bird BoxRated ★ 3.5
ContactRated ★ 3.5
Miss & Mrs. CopsRated ★ 3.0
Avengers: EndgameRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.5
Me Before YouRated ★ 3.5
PeppermintRated ★ 2.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
The Girl on the TrainRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
LavaRated ★ 3.5
The VillainessRated ★ 3.5
10 Cloverfield LaneRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 3.5
White FangRated ★ 3.0