Movies
Ratings
104
The DUFFRated ★ 4.5
The Hot ChickRated ★ 3.0
TwilightRated ★ 5.0
DivergentRated ★ 4.0
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 5.0
Venus TalkRated ★ 4.0
Wet DreamsRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 4.5
No BreathingRated ★ 4.0
The Chronicles of Narnia: The Lion, the Witch and the WardrobeRated ★ 4.5
The HostRated ★ 5.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 5.0
Slow VideoRated ★ 3.0
The ChorusRated ★ 4.0
Cold EyesRated ★ 3.5
Gulliver's TravelsRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 5.0
Speckles: The TarbosaurusRated ★ 4.0