Series
Ratings
47
DoctorsRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 3.0
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 3.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 3.0
Scarlet Heart: RyeoRated ★ 3.5
Love in the MoonlightRated ★ 3.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 3.5- Smile, YouRated ★ 3.5
BigRated ★ 3.5
Princess HoursRated ★ 3.0
4 Legendary WitchesRated ★ 3.0
Birth of a BeautyRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 2.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.5