Titles you rated
War HorseRated ★ 2.5
Wreck-It RalphRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
Nanny McPheeRated ★ 3.0
The Sound of MusicRated ★ 3.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 0.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 0.5
Despicable Me 2Rated ★ 1.5
Reservoir DogsRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
Modern TimesRated ★ 3.5
HancockRated ★ 3.0
CinderellaRated ★ 1.5
MatildaRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
X-MenRated ★ 3.0
He's on DutyRated ★ 1.0
About TimeRated ★ 4.0