Titles you rated
Steel RainRated ★ 2.5
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 4.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 4.0
Deadpool 2Rated ★ 3.0
17 AgainRated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 2.5
1987: When the Day ComesRated ★ 2.0
Incredibles 2Rated ★ 2.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Swing KidsRated ★ 2.5
Avengers: EndgameRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0
MidsommarRated ★ 4.0
American SniperRated ★ 4.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 2.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 2.5