Titles you rated
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
ClickRated ★ 3.0
Big MatchRated ★ 2.5
Transporter 3Rated ★ 3.5
Crows ZeroRated ★ 3.5
King KongRated ★ 3.5
RoboCopRated ★ 3.0
TransformersRated ★ 4.0
Independence Day: ResurgenceRated ★ 4.0
Iron ManRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 4.5
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.5
My Lucky StarsRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 3.0
Men in Black IIRated ★ 5.0
MarathonRated ★ 3.0
JumperRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 3.5