Titles you rated
- Men on a MissionRated ★ 5.0
The Gentlemen of Wolgyesu Tailor ShopRated ★ 3.5
The Slave HuntersRated ★ 3.0
Descendants of the SunRated ★ 3.0
Boys Over FlowersRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.0
Royal FamilyRated ★ 4.5
Save the FamilyRated ★ 3.5
Baby Faced BeautyRated ★ 4.0
Marry Him If You DareRated ★ 4.0
Emperor Wang GunRated ★ 4.5
Tomorrow VictoryRated ★ 2.0- Precious FamilyRated ★ 4.0
Happy HomeRated ★ 3.5
First Wives' ClubRated ★ 3.0
The Goddess of FireRated ★ 3.0- Emperor of the SeaRated ★ 4.5
- Fairy CommiRated ★ 4.0
MonsterRated ★ 4.0