Movies
Ratings
124
Black SwanRated ★ 4.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
She's the ManRated ★ 3.5
RoomRated ★ 4.0
What Women WantRated ★ 3.5
Green BookRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Mona Lisa SmileRated ★ 3.5
ElizabethtownRated ★ 4.5
On the Basis of SexRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 4.0
About a BoyRated ★ 4.0
Never Been KissedRated ★ 3.5
Julie & JuliaRated ★ 3.5
WonderRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 4.5
Memories of MurderRated ★ 4.5
Just MarriedRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 4.0