Titles you rated
7th Grade Civil ServantRated ★ 3.0
Nodame CantabileRated ★ 3.0
Innocent DefendantRated ★ 4.0
Missing NineRated ★ 3.0
Hwarang: The Poet Warrior YouthRated ★ 3.5
Cruel Palace - War of FlowersRated ★ 2.0
The Great MerchantRated ★ 2.0
My Lover, Madame ButterflyRated ★ 3.0- You Are My DestinyRated ★ 2.5
Three BrothersRated ★ 3.0
God of WarRated ★ 3.0
Master of StudyRated ★ 1.0
School 2013Rated ★ 2.0
Dream High 2Rated ★ 2.0
May QueenRated ★ 2.0
Inspiring GenerationRated ★ 3.0
Bad GuyRated ★ 2.0
Dream HighRated ★ 2.0
The RebelRated ★ 4.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 5.0