Series
Ratings
31
The Princess's ManRated ★ 4.0
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Uncontrollably FondRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
PastaRated ★ 4.0
Coffee PrinceRated ★ 4.5
The Greatest LoveRated ★ 4.0
Marriage, Not DatingRated ★ 3.5
The Time We Were Not in LoveRated ★ 2.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 5.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Oh My VenusRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 2.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.0
DoctorsRated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0