Titles you rated
Hot Stove LeagueRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.0
When the Camellia BloomsRated ★ 4.5- Men on a MissionRated ★ 4.0
Begin Again Season 1Rated ★ 4.0
Love Playlist Season 1Rated ★ 3.5
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.0
DoctorsRated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 2.5
Weightlifting Fairy Kim Bok-jooRated ★ 4.0
The Grand FamilyRated ★ 4.0
Long VacationRated ★ 3.0
Good Luck!!Rated ★ 3.0
Love GenerationRated ★ 3.0- HERORated ★ 3.0
HERO2014Rated ★ 3.0
Hundred Million Stars From the SkyRated ★ 3.0
HERORated ★ 5.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 4.0