Movies
Ratings
199
SearchingRated ★ 4.0
Little WomenRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 3.5
Miss SloaneRated ★ 4.0
Downton AbbeyRated ★ 3.0
Tune in for LoveRated ★ 0.5
Knives OutRated ★ 4.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
BombshellRated ★ 3.5
MasqueradeRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The FortressRated ★ 4.0
Everybody KnowsRated ★ 2.0
Wonder WheelRated ★ 2.5
Sleepless in SeattleRated ★ 3.0
The FavouriteRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 3.0
AladdinRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 3.5