Titles you rated
Alone in LoveRated ★ 5.0
My Fair LadyRated ★ 3.0- Doctor KkaengRated ★ 4.5
Delicious ProposalRated ★ 3.5
EntourageRated ★ 4.0
All About EveRated ★ 4.0
The Accidental CoupleRated ★ 4.0
Attic CatRated ★ 3.5
Densha otokoRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 4.0
Padam PadamRated ★ 4.0- Three MenRated ★ 3.5
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
- Boardwalk EmpireRated ★ 3.5
Painter of the WindRated ★ 3.0
Boardwalk EmpireRated ★ 4.5
Ai Nante Irane Yo, NatsuRated ★ 3.5
Full HouseRated ★ 4.0