Series
Ratings
18
Breaking BadRated ★ 5.0
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.5
Breaking BadRated ★ 4.0
ObliteratedRated ★ 3.5
FuriesRated ★ 3.5
GanglandsRated ★ 3.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.0
Criminal CodeRated ★ 4.0
Ganglands Season 1Rated ★ 3.0
Fauda Season 4Rated ★ 4.0
FaudaRated ★ 4.0
FaudaRated ★ 4.0
FaudaRated ★ 4.0
BodyguardRated ★ 3.5
My NameRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Lupin the Third vs. Detective ConanRated ★ 4.0