Movies
Ratings
505
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
I Can SpeakRated ★ 4.0
LUCK KEYRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
MoneyballRated ★ 4.5
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.5
RushRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part III: The Legend EndsRated ★ 3.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.5
Fast & FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
Rurouni Kenshin Part I: OriginsRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
The Life of David GaleRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
LimitlessRated ★ 4.5
DemolitionRated ★ 5.0