Titles you rated
If OnlyRated ★ 5.0
Inglourious BasterdsRated ★ 4.5
1917Rated ★ 4.5
TenetRated ★ 4.0
JokerRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 3.5
Christopher RobinRated ★ 5.0
The Great BattleRated ★ 2.0
PredestinationRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 5.0
FollowingRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 3.0
The Wind That Shakes the BarleyRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 4.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
May 18Rated ★ 2.5
The Life of David GaleRated ★ 3.5
The PianistRated ★ 4.0