Titles you rated
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 2.0
TwilightRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.0
Don't MoveRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Life or Something Like ItRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 3.0
The Electric StateRated ★ 4.0
RevelationRated ★ 4.0
Wall to WallRated ★ 1.0
Mickey 17Rated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.5
MossRated ★ 2.5
Keys to the HeartRated ★ 3.5
The KingRated ★ 2.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.5
Nothing SeriousRated ★ 3.0
WickedRated ★ 3.5