Series
Ratings
271
BodiesRated ★ 4.0
The Fall of the House of UsherRated ★ 3.5
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 5.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 5.0
Queen Charlotte: A Bridgerton StoryRated ★ 5.0
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.5
The BoysRated ★ 4.0
Beef Season 1Rated ★ 4.5
You Season 4Rated ★ 3.5
You Season 3Rated ★ 4.5
The Glory Part 2Rated ★ 4.0
My Liberation DiaryRated ★ 3.5
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
YouRated ★ 5.0
YouRated ★ 4.5
Aggretsuko Season 3Rated ★ 3.0
Aggretsuko Season 5Rated ★ 3.0
AggretsukoRated ★ 3.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 4.0