Titles you rated
SherlockRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
10 Things I Hate About YouRated ★ 3.0
Hur JunRated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 2.0
- The LoverRated ★ 3.5
Ex-Girlfriend ClubRated ★ 3.0
Squad 38Rated ★ 4.5
Golden TimeRated ★ 5.0
Ruler of Your Own WorldRated ★ 5.0
Fashion 70'sRated ★ 2.5
HealerRated ★ 4.0
Twenty AgainRated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
The Girl Who Sees SmellsRated ★ 1.5
Cheese in the TrapRated ★ 4.5
Hogu's LoveRated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 4.5
Modern FamilyRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 3.5