Titles you rated
Flower Boy Ramen ShopRated ★ 2.5
Princess HoursRated ★ 3.0
Hello, Franceska Season 3Rated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Hello, FranceskaRated ★ 4.5
Cheer Up!Rated ★ 5.0
Dream High 2Rated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 4.5
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 4.0- Bizarre BunchRated ★ 4.5
My Daughter, Geum Sa-WolRated ★ 4.0
Flower Boy Next DoorRated ★ 2.5
Shut Up Flower Boy BandRated ★ 2.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Secret GardenRated ★ 4.5
The HeirsRated ★ 4.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 4.5
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.0- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0