Movies
Ratings
154
The Imitation GameRated ★ 4.5
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
Easy ARated ★ 4.0- Les MisérablesRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Way Back HomeRated ★ 5.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.0
The Wolf of Wall StreetRated ★ 4.5
Finding NemoRated ★ 5.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 4.0
SpellboundRated ★ 4.0
Toy Story 3Rated ★ 5.0
TranscendenceRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
Dawn of the DeadRated ★ 3.5
DreamgirlsRated ★ 4.0
Spider-ManRated ★ 4.0
A Little dinosour doolie - The Adventure of Ice PlanetRated ★ 3.0