Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0- The UglyRated ★ 3.0
Perfect BlueRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 5.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
The Ugly StepsisterRated ★ 3.5
Memories of MatsukoRated ★ 3.0
The VisitRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5- NoiseRated ★ 3.0
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
ConclaveRated ★ 4.5
HappyendRated ★ 4.0
Fasten Your SeatbeltRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 4.0
LobbyRated ★ 2.5
The MatchRated ★ 3.5