Movies
Ratings
187
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Infernal Affairs IIRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.5
Face/OffRated ★ 3.5
Casino RoyaleRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 4.0
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
Angels & DemonsRated ★ 4.0
Summer WarsRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.5
SilmidoRated ★ 3.0
SunnyRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
The Italian JobRated ★ 3.0
Back to the Future Part IIRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0