Movies
Ratings
1459- The UglyRated ★ 2.5
Uncut GemsRated ★ 3.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Good NewsRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.0
Honey Don't!Rated ★ 1.5- Omniscient ReaderRated ★ 1.5
TRON: AresRated ★ 2.5
OpusRated ★ 0.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 2.5
TogetherRated ★ 1.5
CollateralRated ★ 3.0
MantisRated ★ 2.5
A Chinese Odyssey Part Two: CinderellaRated ★ 4.0
Miss SloaneRated ★ 3.0
Kraven the HunterRated ★ 0.5
The PactRated ★ 2.0
Jumanji: The Next LevelRated ★ 1.5