Titles you rated
WhiplashRated ★ 4.0
AssassinationRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 4.0
ChefRated ★ 4.0
The Royal TailorRated ★ 2.0
The Con ArtistsRated ★ 2.0
We Were SoldiersRated ★ 4.5
Hector and the Search for HappinessRated ★ 5.0
LucyRated ★ 3.5
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.5
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 2.0
Now You See MeRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
2012Rated ★ 1.0
The TowerRated ★ 1.0