Movies
Ratings
517
Zootopia 2Rated ★ 3.5
Wicked: For GoodRated ★ 3.5
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.5
KOKUHORated ★ 3.5
The World of LoveRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
SinnersRated ★ 3.5
HappyendRated ★ 4.0
INGtoogi: The Battle of Internet TrollsRated ★ 4.5
3670Rated ★ 4.5
King KongRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.0
Date NightRated ★ 3.5
Wonder WomanRated ★ 2.5
The FlashRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
ConclaveRated ★ 5.0