Titles you rated
Heart BlackenedRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 5.0
The Policeman's LineageRated ★ 4.0
SnowdenRated ★ 5.0
ChappieRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
ParasiteRated ★ 4.5
The House of UsRated ★ 5.0
Manchester by the SeaRated ★ 4.0
Asura: The City of MadnessRated ★ 3.0
ArrivalRated ★ 5.0
Nothing SeriousRated ★ 3.0
Take PointRated ★ 3.0
The HandmaidenRated ★ 4.5
The Spy Gone NorthRated ★ 4.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Miss BaekRated ★ 3.5
Kim Ji-young: Born 1982Rated ★ 4.0
After YangRated ★ 5.0