Series
Ratings
54
The Summer Hikaru DiedRated ★ 4.0
From Season 3Rated ★ 3.5
From Season 2Rated ★ 4.0
From Season 1Rated ★ 4.0
Taxi DriverRated ★ 3.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 4.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 3.5
 
Better Late Than SingleRated ★ 3.5
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 4.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5- Midnight Diner Season 3Rated ★ 4.5
 - Midnight Diner Season 2Rated ★ 4.5
 - Midnight Diner Season 1Rated ★ 4.5
 
DarkRated ★ 3.5
DarkRated ★ 4.5
DarkRated ★ 5.0- Naruto ShippūdenRated ★ 4.0