Titles you rated
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0- My Daughter is a ZombieRated ★ 2.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Look BackRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
WonkaRated ★ 5.0
WickedRated ★ 4.0