Movies
Ratings
24
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 3.0
WALL-ERated ★ 3.0
Prince of Persia: The Sands of TimeRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 2.0
Iron Man 2Rated ★ 3.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
TransformersRated ★ 4.0
MossRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 3.0
Iron ManRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 3.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
R-PointRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
InceptionRated ★ 3.0
TitanicRated ★ 3.0