Series
Ratings
27
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Resident PlaybookRated ★ 4.0
Reply 1988Rated ★ 4.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
Live OnRated ★ 3.0
One Punch ManRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 3.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- JeongnyeonRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 3.5
VincenzoRated ★ 3.0
The School Nurse FilesRated ★ 3.0
Kamisama Kiss 2Rated ★ 3.5
Kamisama KissRated ★ 4.0
Hotel Del LunaRated ★ 3.5
Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 5.0
Crash Landing on YouRated ★ 3.5
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 4.5