Titles you rated
Modern FarmerRated ★ 4.0
Love and AmbitionRated ★ 3.0- Roller coaster 3Rated ★ 3.0
Princess Ja MyungRated ★ 3.5
TriangleRated ★ 4.5
The Return of IljimaeRated ★ 3.0
Miss RipleyRated ★ 4.0
IRIS 2Rated ★ 4.0
The Suspicious HousekeeperRated ★ 4.0
Cain and AbelRated ★ 4.0
I am Your TeacherRated ★ 3.0
Ballad of Seo-dongRated ★ 4.0
Cunning Single LadyRated ★ 3.5
Ohlala CoupleRated ★ 3.0
Lovers in PragueRated ★ 4.0
Dear HeavenRated ★ 4.0
East of EdenRated ★ 5.0
Tale of ArangRated ★ 4.0
My Fair LadyRated ★ 3.5- You Are My DestinyRated ★ 3.5