Movies
Ratings
191
Red Mask KF94Rated ★ 1.5
SunnyRated ★ 3.5
CryptozooRated ★ 4.5
Flying ColorsRated ★ 3.5
Resurrection of The Little Match GirlRated ★ 3.5
In the Mood for LoveRated ★ 2.5
ArrivalRated ★ 4.0
AlphaRated ★ 3.5
Happy TogetherRated ★ 3.0
Before SunriseRated ★ 1.0
The Science of SleepRated ★ 4.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
My Own Private IdahoRated ★ 3.5
The Big BlueRated ★ 2.5
Spider-ManRated ★ 2.5
Maundy ThursdayRated ★ 2.0
A Single ManRated ★ 2.0
The Grand HeistRated ★ 2.0
Doctor StrangeRated ★ 1.0
TakenRated ★ 2.0