Movies
Ratings
140
Mickey 17Rated ★ 5.0
Corpse BrideRated ★ 3.5
TangledRated ★ 4.0
Mamma Mia!Rated ★ 3.0
New TrialRated ★ 3.5
I, RobotRated ★ 4.5
It Chapter TwoRated ★ 1.5
Man of MenRated ★ 2.5
UnstoppableRated ★ 2.0
Deadpool & WolverineRated ★ 1.0
HuntRated ★ 2.0
Deliver Us From EvilRated ★ 2.5
King and the ClownRated ★ 5.0
Life of PiRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.5
Day of the Dead: A Celebration of LifeRated ★ 3.5
School of RockRated ★ 3.0
Juror 8Rated ★ 4.0
Moana 2Rated ★ 3.5
MulanRated ★ 3.5