Series
Ratings
65
The Kidnapping DayRated ★ 4.5
The First RespondersRated ★ 4.0
Hymn of DeathRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 4.0
See You in My 19th LifeRated ★ 2.0
Love AlarmRated ★ 4.0
Bridal MaskRated ★ 4.0
Marry My HusbandRated ★ 4.0
While You Were SleepingRated ★ 5.0
My ID is Gangnam BeautyRated ★ 3.5- Magic Kaito 1412Rated ★ 5.0
- Magic Kaito: Kid the Phantom ThiefRated ★ 5.0
PinocchioRated ★ 4.5
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 3.5
A-TEENRated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 4.0
I Can Hear Your VoiceRated ★ 4.5
Love in the MoonlightRated ★ 4.0
Work Later, Drink NowRated ★ 5.0