Movies
Ratings
617 No Other ChoiceRated ★ 3.5 No Other ChoiceRated ★ 3.5
 One Battle After AnotherRated ★ 3.5 One Battle After AnotherRated ★ 3.5
 Princess MononokeRated ★ 3.5 Princess MononokeRated ★ 3.5
 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0 Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
 MaterialistsRated ★ 4.0 MaterialistsRated ★ 4.0
 Man of SteelRated ★ 3.5 Man of SteelRated ★ 3.5
 SupermanRated ★ 3.0 SupermanRated ★ 3.0
 F1: The MovieRated ★ 4.0 F1: The MovieRated ★ 4.0
 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0 KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0 Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
 HappyendRated ★ 3.0 HappyendRated ★ 3.0
 ElioRated ★ 3.0 ElioRated ★ 3.0
 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0 Mission: Impossible - The Final ReckoningRated ★ 4.0
 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5 Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 3.5
 The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5 The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
 ConclaveRated ★ 3.5 ConclaveRated ★ 3.5
 FlowRated ★ 2.5 FlowRated ★ 2.5
 Mickey 17Rated ★ 3.5 Mickey 17Rated ★ 3.5
 Castle in the SkyRated ★ 3.5 Castle in the SkyRated ★ 3.5
 1917Rated ★ 4.0 1917Rated ★ 4.0