Titles you rated
The Hitman's BodyguardRated ★ 4.5
BlindnessRated ★ 3.0
Blue StreakRated ★ 4.0
End of WatchRated ★ 4.0
Into the WhiteRated ★ 4.0
Captain PhillipsRated ★ 4.5
Rescue DawnRated ★ 4.0
RatatouilleRated ★ 4.0
SicarioRated ★ 4.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.5
Battle RoyaleRated ★ 4.5
Death Note: The Last NameRated ★ 4.5
District 13: UltimatumRated ★ 4.0
Death NoteRated ★ 4.5
Cloudy with a Chance of MeatballsRated ★ 3.5
Radio StarRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 5.0
Toy StoryRated ★ 4.5
May 18Rated ★ 4.0