Titles you rated
JUJUTSU KAISEN: Execution -Shibuya Incident x The Culling Game Begins-Rated ★ 4.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 4.0
The Prince of Tennis: Two Samurais, The First GameRated ★ 3.0
The Prince of Tennis: Showdown in England's Tennis FortressRated ★ 3.0
LolitaRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 3.5
ScarfaceRated ★ 4.0
PatersonRated ★ 3.5
AnomalisaRated ★ 3.0
Born to Be BlueRated ★ 3.5
CarnageRated ★ 3.5
The Lovers on the BridgeRated ★ 4.5
The Lives of OthersRated ★ 4.0
The MasterRated ★ 4.0
Tetsuo: The Iron ManRated ★ 3.5
FailanRated ★ 4.0
TangerineRated ★ 3.5
The Hateful EightRated ★ 4.0
FlowRated ★ 3.5