Series
Ratings
372- Pokemon Diamond & PearlRated ★ 3.5
Mobile Suit Gundam SeedRated ★ 4.0
The New Prince of Tennis OVA vs Genius 10Rated ★ 3.5
The New Prince of Tennis OVARated ★ 3.0- 탱구와 울라숑Rated ★ 3.5
Yu-Gi-Oh! GXRated ★ 3.5- 유희왕 2기Rated ★ 3.5
- 유희왕 1기Rated ★ 3.5
- 원피스 30기Rated ★ 3.5
- 원피스 29기Rated ★ 3.5
- 원피스 28기Rated ★ 3.5
Pretty Soldier Sailor MoonRated ★ 3.5
Pingu Season 4Rated ★ 4.0
Pingu Season 3Rated ★ 4.0
Pingu Season 2Rated ★ 4.0
Pingu Season 1Rated ★ 4.0- Nekketsu Saikyo GosaurerRated ★ 3.5
- VS Knight Ramune & 40 FireRated ★ 3.5
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.5
- Magic Knight RayearthRated ★ 3.5