Movies
Ratings
154
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Princes and PrincessesRated ★ 3.5
The FriendsRated ★ 4.0
Hi.5Rated ★ 2.0
Princess MononokeRated ★ 3.5
Seoul VibeRated ★ 1.0
Midnight SunRated ★ 2.0
One Fine Spring DayRated ★ 4.0
AtonementRated ★ 2.0
The Bélier FamilyRated ★ 2.5
Love LetterRated ★ 2.0
Too Beautiful to LieRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 2.0
Before SunriseRated ★ 1.5
Five Feet ApartRated ★ 2.5
A Rainy Day in New YorkRated ★ 1.5
Love ActuallyRated ★ 2.5
Pride & PrejudiceRated ★ 2.5
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 3.5