Series
Ratings
71
Wednesday Season 2Rated ★ 3.5
Cursed in LoveRated ★ 1.0
More Than FriendsRated ★ 1.5
Dr. Romantic Season 3Rated ★ 2.0
Dr. Romantic Season 2Rated ★ 2.5
All of Us Are Dead Season 1Rated ★ 2.0
Wanna One GO : ZERO BASERated ★ 5.0- ShortpaperRated ★ 3.5
Produce 101 Season 2Rated ★ 4.5
High Kick: Revenge of the Short LeggedRated ★ 1.5
Big MouthRated ★ 2.5
Still 17Rated ★ 3.0
The Good Bad MotherRated ★ 2.5
At EighteenRated ★ 3.0
School 2013Rated ★ 3.0
18 AgainRated ★ 2.5
DoctorsRated ★ 2.0
Suspicious PartnerRated ★ 3.0
Run OnRated ★ 3.0
A-TEEN Season 2Rated ★ 2.5