Series
Ratings
165
Once AgainRated ★ 4.0
My Father is StrangeRated ★ 4.0- Kiteretsu DaihyakkaRated ★ 4.0
EXO's Travel the World on a Ladder Season 2Rated ★ 4.5
Band of SistersRated ★ 4.5
The World of the MarriedRated ★ 3.5
The School Nurse FilesRated ★ 3.5
SeventeenRated ★ 3.0
LarvaRated ★ 3.5- My Hero Academia: Yuei Heroes BattleRated ★ 5.0
- 5minstealer: High Kick Through The RoofRated ★ 5.0
Love Playlist Season 4Rated ★ 3.0
Love Playlist Season 3Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 2Rated ★ 3.5
Love Playlist Season 1Rated ★ 5.0- Blood Blockade Battlefront & BeyondRated ★ 3.5
- Blood Blockade BattlefrontRated ★ 5.0
Hunter X Hunter: Greed IslandRated ★ 5.0
Still 17Rated ★ 5.0
Hunter X HunterRated ★ 5.0