Titles you rated
The Battle: Roar to VictoryRated ★ 3.5
Enola HolmesRated ★ 3.0
The Divine Move 2: The WrathfulRated ★ 2.5
The French DispatchRated ★ 4.0- Memoir of a Murdereren: New MemoryRated ★ 3.5
The Suicide SquadRated ★ 3.0
Steel Rain2: SummitRated ★ 3.0- The WickedRated ★ 3.5
Thor: Love and ThunderRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 2.5
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.5
Black WidowRated ★ 3.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.5
EternalsRated ★ 2.5
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 3.0
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 4.0
RansomedRated ★ 3.0
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 4.0