Series
Ratings
13
My Hero AcademiaRated ★ 2.5
My Hero AcademiaRated ★ 3.0- 꼬리에 꼬리를 무는 그날 이야기Rated ★ 4.0
The World of the MarriedRated ★ 3.5- 신들의 장난Rated ★ 1.5
Hello, My Twenties!Rated ★ 1.0
Parasyte -the maxim-Rated ★ 4.0- InuYashaRated ★ 3.5
One Punch ManRated ★ 4.5
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 3Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 2Rated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5