Titles you rated
Stake LandRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 4.0
The Exorcism of Emily RoseRated ★ 5.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.0
The TerminatorRated ★ 4.0
Resident Evil: ApocalypseRated ★ 5.0
UndisputedRated ★ 5.0
The RaidRated ★ 4.0
The CraziesRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Solid State SocietyRated ★ 4.0
Dead EndRated ★ 4.0
Jack the Giant SlayerRated ★ 4.0
Tidal WaveRated ★ 4.0
101 DalmatiansRated ★ 4.0
Dawn of the DeadRated ★ 4.0
Grave of the FirefliesRated ★ 5.0
BladeRated ★ 4.0